KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314112
nr 1431 4112
Gustav Steinschow. Signerad a tergo, "Märzstrasse Wien". Olja på pannå, 32x29cm, yttermått inklusive ram: 44x41cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:59:21
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr